Věhlasná damascénská ocel

Damašková, někdy také nazývána jako damascénská ocel, je v podstatě vysoce kvalitní vrstvený materiál. Díky vrstvení dvou druhů oceli s rozdílnými vlastnostmi dosáhneme vysoké tvrdosti, ale zároveň také houževnatosti kuchyňského nože. Nože NAIFU jsou většinou 67 vrstvé, přičemž jádro nožů dosahuje extrémně vysoké tvrdosti HRC 60±2.

Prémiové dárkové balení nožů

Všechny naše damaškové nože dodáváme v luxusním dárkovém balení, které Vás, případně Vaše blízké ohromí svou elegancí. Dárková krabička na Vás bez nadsázky zapůsobí, jako byste v rukou drželi kuchyňský klenot.

Precizní ruční zpracování

Ve výrobě damascénských nožů NAIFU je velmi vysoký podíl ruční práce. Nožířští mistři se věnují zvlášť každému noži a s profesionální péčí vytvářejí dokonalý prémiový produkt. Výroba, vrstvení a tepelné zpracování materiálu probíhá ve vakuu, ale konečné broušení a leštění jak čepele, tak i rukojeti je dílem nenahraditelného mistrovského nožířského umu.

Dokonalá ergonomie nožů

Kuchyňské nože NAIFU dokonale padnou do ruky a budete s nimi lehounce krájet maso, ovoce i zeleninu. S jejich výběrem a testováním jsme si dali záležet, proto Vám můžeme nabídnout opravdu jen to nejlepší.

Krásný designový vzhled

Nože NAIFU jsou ozdobou každé kuchyně, ať už jde o profesionální gastro provoz, nebo domácí kulinářskou tvorbu. Jejich vzhled je dokonalý hlavně díky nádherné kresbě na čepeli, která je typická právě pro překládanou damaškovou ocel.  Jistě s nimi uděláte ohromný dojem na každou návštěvu.

Ohromující dárek

Damaškové nože NAIFU jsou mimořádně vhodným dárkem k životnímu jubileu, jako svatební dar, nebo jako dárek pod vánoční stromeček. Obrazně řečeno Vám můžeme skoro zaručit, že obdarovaný bude dárkem ohromen. Těžko by se hledal někdo, komu by se kuchyňský nůž v podobě dárku nehodil. Celkový dojem z daru navíc umocňuje krásné dárkové balení, ve kterém naše nože dodáváme.