Svou misi, ve které si klademe za cíl přinášet svým zákazníkům jen to nejlepší a dokonale prověřené zboží bereme opravdu vážně. Pokud se rozhodnete zboží zakoupené v našem obchodě vrátit, nebudeme se na nic ptát a jednoduše Vám vrátíme peníze. I přesto oceníme, pokud nám důvod vrácení sdělíte, abychom získali cennou zpětnou vazbu a mohli se ještě více zdokonalit.

Vrácení zboží v prodloužené třicetidenní lhůtě

Pokud se rozhodnete zakoupený produkt vrátit, můžete tak učinit až 30 dní od chvíle, kdy si zboží převezmete. Jde o klasické odstoupení od smlouvy. Pro vrácení si prosím stáhněte a vyplňte náš formulář, který nám pošlete spolu s vráceným zbožím, nebo jej naskenujte a pošlete elektronicky na adresu naifu@malabi.cz 

Reklamace

Bude-li třeba zboží reklamovat, stejně jako při vrácení si stáhněte a vyplňte náš formulář. Popište prosím vadu, díky které produkt reklamujete. Pro podrobnější informace o reklamaci si prostudujte náš reklamační řád.

TÜV SÜD certifikát o shodě

Certifikát prokazující schodu nožů značky NAIFU s požadavky Evropského výboru pro materiály a předměty určené pro styk s potravinami (CD-P-MCA).